Hjortsöndan, OK Skogshjortarna, Föreningsresultatlista

2009-09-27


Avesta Orienteringsklubb
KlassPlNamnTidTid+
Ö217Gunnar Eriksson101:3963:08

Borås Gymnastik o Idrottsförening
KlassPlNamnTidTid+
D559Eva Andreasson37:484:57
D707Ann-Marie Särén48:3017:20
Ö423Stig Anders Wallerman55:3333:00

Bottnaryds Idrottsförening
KlassPlNamnTidTid+
D609Gunilla Holst42:416:12

Bredareds Idrottsförening
KlassPlNamnTidTid+
H1215Emil Johansson39:1316:34
D1422Ellinor Åhman50:1422:54
H1426Einar Nordgren55:5730:10
D163Lovisa Hansson36:253:33
D1614Therese Enenge42:469:54
D16Martina JohanssonEj godk.
D203Emelie Unosson46:0410:01
D21 M3Louise Blomqvist70:1923:53
H359Leif Blomqvist75:3028:23
D456Marianne Hansson36:083:12
D45Monika JohanssonEj godk.
D508Kristina Larsson38:526:57
H5012Clas Johansson46:477:11
H5033Jan Unosson63:2123:45
H50Per-Anders EnengeEj godk.
H6537Birger Aronsson50:5018:17
Ö82Erik Hansson36:382:35
Ö826Lasse Björfjäll52:3818:35
Ö24Ellen Whalgren41:493:18
Ö25Anna Whalgren41:563:25
Ö29Karin Åhman48:3410:03
Ö11Johanna Olsson38:510:00

Brittatorps Träningsklubb
KlassPlNamnTidTid+
Ö517Kristina Björkqvist52:5113:16
Ö78Patrik Björkqvist30:565:41

Centrum Orienteringsklubb
KlassPlNamnTidTid+
H217Kristoffer Edshage58:529:52

Dalsjöfors Gymnastik O IF
KlassPlNamnTidTid+
H7014Sten Arvidsson45:2413:01
H852Arne Jörlid41:481:28

Eksjö Skid o Orienteringsklubb
KlassPlNamnTidTid+
H21 LLasse JansonEj start

Elfsborg Skid och Orienteringsklubb
KlassPlNamnTidTid+
D14Ella StrömbomEj godk.
D4511Lena Eriksson39:236:27
H6014Sture Grytheim47:209:39
U41Andrea Andersson52:540:00
U4Lina SandbergEj godk.
Ö753Jalle Strömbom60:4235:27
Ö754Gabriel Sandberg61:0135:46

Falköpings AIK Orienteringsklubb
KlassPlNamnTidTid+
D104Alma Wilhelmsson24:165:04
D105Ellen Blennow24:205:08
H109Albin Alsjö25:165:26
D122Vilma Blennow23:080:05
D124Johanna Strandberg24:161:13
D1211Johanna Hagström29:025:59
D1215Elsa Lyon30:537:50
D12Emma Dittmer-FogelbergEj start
H1214Ola Löseth37:4915:10
D141Sara Hagström27:200:00
D143Amanda Blennow28:090:49
D1410Elsa Wilhelmsson34:387:18
D1419Sofia Löseth43:4416:24
D1420Hanna Lyon44:2817:08
D1623Malin Dahlberg48:5316:01
D1631Viktoria Strandberg58:0925:17
H166Gustav Hagström43:498:13
D186Johanna Nilsson53:4815:18
D189Anna Larsson68:0629:36
H206Adam Fredén55:3015:18
H21 L39Patrik Wallin122:1653:13
D216Kristine Svensson45:375:48
D3511Anna Nyberg50:3313:02
D35 M9Carina Olsson53:3226:43
D4013Karin Torstensson41:1410:29
D4017Ann-Christin Blennow42:5512:10
D4018Caroline Hagström43:1712:32
H409Bo Hallberg50:358:59
H4016Jonas Hagström53:3411:58
H4017Jonas Niklasson53:4112:05
H4019Roger Gunnarsson58:2416:48
H4021Henrik Lyon62:3921:03
H40Erik LösethEj start
H4532Magnus Blennow57:4115:52
H4548Sören Wilhelmsson71:1229:23
H4553Anders Dahlberg81:4940:00
D45 M2Kristina Lyon34:002:48
D45 M4Annelie Johansson42:4911:37
D45 M7Ros-Marie Dahlberg52:3221:20
D507Pia Svensson37:335:38
H50Thomas HjertEj start
H5526Bo Andersson73:3733:43
H55 M6Torbjörn Larsson58:4420:59
H659Roland Nilsson36:163:43
H6530Rolf Gabrielsson45:2912:56
H6545Sven-Olof Sandstedt61:4629:13
H755Yngve Malmlöf41:208:55
U11Henrik Hallberg18:580:00
U13Axel Lyon20:171:19
U14Alva Sonesson21:022:04
U117Hanna Alsiö34:3115:33
U214Moa Alsiö39:5118:00
U215Evelina Peterson39:5918:08
Ö714Simon Nilsson34:499:34
Ö740Åsa Alsiö42:5717:42
Ö745Lina Dahlberg46:3421:19
Ö745Emelie Dahlberg46:3421:19
Ö31Björn Andersson34:440:00
Ö36Ann-Britt Larsson117:5383:09
U35Emilia Eckerlid34:314:20
U36Emma Musslinder40:1110:00
U37Jonatan Fredriksson42:1312:02
Ö817Rikard Fredriksson48:0914:06
Ö830Anders Sträng56:3422:31
Ö838Berit Jansson71:3537:32
Ö65Krister Musslinder98:4860:54
Ö21Karl-Erik Nyberg38:310:00

Fjärås Allmänna Idrottsklubb
KlassPlNamnTidTid+
H704Göran Olofsson34:452:22
Ö834Carl-Eric Andersson60:3526:32

FK Friskus Varberg
KlassPlNamnTidTid+
H21 L5Johan Ingemarsson73:464:43

Frisksportklubben Herkules
KlassPlNamnTidTid+
D1222Emma Renberg34:1011:07
D1425Johanna Persson61:4634:26
H1423Oscar Renberg48:3322:46
H14Arvid HammarEj godk.
H21 L35Jonas Höijer102:3833:35
H2113Roger Lundin123:0774:07
H21Fredrik NorellEj start
D3514Marie-Louise Persson57:3920:08
H4528Magnus Wide55:4213:53
H4544Stefan Hammar63:2621:37
H45Ragnar UppströmEj start
H5032Magnus Uppström61:2921:53
D553Maria Norell33:200:29
D652Christina Schedwin32:450:08
D6523Margareta Emanuelsson49:3016:53
H7017Gert Emanuelsson51:5719:34
Ö919Erik Hemmendorff91:1447:13

Friluftsklubben Vittus
KlassPlNamnTidTid+
Ö715Lena Järvholm35:149:59

Friluftsklubben Åsen
KlassPlNamnTidTid+
Ö819Fredrik Persson48:3414:31

Främmestads Idrottsklubb
KlassPlNamnTidTid+
D21Linda GränswallEj start
D3510Malin Tengström50:1012:39
H40Björn ÖbergEj start
D502Birgitta Andersson32:040:09
H5017Bengt-Åke Jansson50:5311:17
D55Ingrid JessenEj start
H55Robert JessenEj start
D655Berit Ivehag36:414:04
H655Kennet Ivehag34:372:04
Ö718Bengt Andersson35:5910:44
Ö57Johan Andersson44:164:41
INSKAlbin TengströmGodkänd

Frölunda Orienteringslöpare
KlassPlNamnTidTid+
H126Gustav Yngström27:144:35
H1412Viktor Yngström35:349:47
D1627Emma Almehed53:0620:14
H21 L33Magnus Homann99:4830:45
H211Martin Ahlqvist49:000:00
H213Yngve Norell56:037:03
D4523Jenny Homann53:1820:22
H4524Bengt Grewin55:1613:27
H4541Ulf Almehed61:4619:57
H4543Håkan Wåhlander63:1621:27
H5010Stefan Sjöblom45:496:13
D6014Ann-Christine Borg46:4410:15
H601Anders Björnberg37:410:00
Ö12Alice Björkqvist39:400:49
U217Tobias Farbrot58:4736:56
Ö412Jenny Wåhlander36:2413:51
Ö839Lennart Vamling74:5940:56

Gotlands Bro Orienteringsklubb
KlassPlNamnTidTid+
Ö911Marcus Gardelius61:2617:25
Ö913David Hägg62:5418:53

Gudhems Idrottsförening
KlassPlNamnTidTid+
H216Andreas Leijgård58:489:48
H21Thomas GustavssonEj start
D557Monica Abrahamsson35:563:05
H5511Jan-Åke Emilsson47:487:54
Ö520Tommy Karlsson60:1820:43

Gällstadbygdens Skid o Orienteringsklubb
KlassPlNamnTidTid+
D109Emma Nordberg26:457:33
D1220Alva Abrahamsson33:2810:25
D1424Ida Nordberg53:3126:11
H559Sven-Erik Bodin46:426:48
H6018Bo Hjalmarsson49:0211:21
H6031Kurt Bodin55:3417:53
U16August Abrahamsson23:094:11
U111William Bodin26:107:12
U112Tova Abrahamsson26:537:55
Ö62Benny Mild50:1312:19
Ö525Anette Nordberg75:3736:02

Göteborg-Majorna OK
KlassPlNamnTidTid+
D106Alva Sellgren25:306:18
D107Isabella Lago26:227:10
D1016Frida Andersson35:0615:54
D10Lovisa ÅrebäckEj start
D129Elvira Sellgren28:045:01
D1231Fanny Andersson48:0425:01
H1210Martin Jellvert Börjeson32:319:52
D21 L9Sara Svensson61:568:26
D21 L11Bodil Halvarsson64:1110:41
D21 LSofia MalmqvistEj godk.
D21 LLouise GöthforsEj start
H21 L2Klas Dalberg69:350:32
H21 L7Emil Bengtsson74:195:16
H21 L9Erik Sagvolden74:465:43
H21 L11Anders Hedberg76:127:09
H21 L18András Szabó82:5913:56
H21 L28Andreas S Johansson90:5721:54
H21 L29Johnny Hålsjö91:3122:28
H21 LJohan StrandEj godk.
H21 LRobert JohanssonEj start
H21 LJonas LundbergEj start
H21 LAnders AxenborgEj start
H21 LMikael EliassonEj start
D218Maria Göthfors51:2611:37
D401Malin Årebäck30:450:00
D409Åsa Jellvert37:406:55
D4015Lena Carlsson42:1811:33
H407Anders Yngström49:388:02
D453Elisabeth Strandhagen34:251:29
D454Ing-Marie Brander-Strand34:582:02
D455Lena Larsson35:312:35
D458Åsa Nyberg37:354:39
D45Helena SellgrenEj start
H4517Ulf Andersson50:138:24
H4520Per Sander53:0111:12
H45Per GustavssonEj start
H5018Björn Borg51:0811:32
H5029Ulf Sundin59:0719:31
H5043Bo Hermansson77:5038:14
H50Bengt NilssonEj godk.
H50Mats StrandhagenEj start
H552Bengt Jonasson40:510:57
H5512Torbjörn Olsson47:527:58
H6036Björn Ahlnér70:4533:04
H6535Ingvar Ottosson48:3316:00
H6541Sune Mentor54:2521:52
H65Mats JodalEj start
H756Jonny Blomqvist41:248:59
H759Björn Broman44:0511:40
H7510Gösta Cederin47:1014:45
H75Leif BergEj start
H801Ture Gunnarsson29:290:00
H806Bengt Borg35:165:47
U216Viktor Jellvert Börjeson41:3819:47
U2Erik HogedalEj start
U2Oliver LundhEj start
U1Olle ÅrebäckEj start
Ö213Siv Pettersson58:2219:51
Ö74Sven Börjeson28:313:16
Ö725Helena Bengtsson37:4412:29
Ö726Michael Andersson37:4712:32
Ö729Gudrun Wadman38:1713:02
Ö730Dan Emilsson38:1813:03
Ö743Joakim Lundqvist44:3519:20
Ö749Bo Göran Holmberg49:3124:16
Ö755Eivor Ylander68:1442:59
Ö756Elisabeth Lundqvist71:0245:47
Ö89Stig Larsson43:389:35
Ö814Andrew Lago45:4011:37

Göteborgs Skidklubb
KlassPlNamnTidTid+
H5034Torbjörn Almgren63:2523:49
H5041Ingemar Strandell68:0328:27
H6021Lennart Andersson50:1612:35
Ö73Stefan Johansson27:061:51
Ö75Mikael Jungbjer28:343:19
Ö48Rune Jungbjer34:3512:02

Göteborgs Spårvägars GIF
KlassPlNamnTidTid+
D65Monika SvärdEj start
H6544Percy Carlsson58:4726:14
H7511Erik Johansson48:0315:38
H853Gustav Elvmyr51:5311:33

Haldens SK
KlassPlNamnTidTid+
H21 L12Fredrik Eliasson76:227:19

Herrljunga SK Skid o OL Klubb
KlassPlNamnTidTid+
H35Thomas WesterlundEj godk.
D45 MSusanne OlssonEj start
D601Inger Holmstrand36:290:00
H6010Stellan Holmstrand46:038:22
H6034Lars-Erik Norsten62:4325:02
H6038Ingmar Olsson74:0036:19
H70Åke LindbergEj start
H803Gunnar Källman32:122:43
H809Bo Elvingsson46:4917:20
Ö511Yvonne Holmstrand48:489:13
Ö512Linda Holmstrand49:239:48

Hestra Idrottsförening
KlassPlNamnTidTid+
D102Sofia Klasson22:223:10
D1018Ida Helgesson42:3423:22
D123Sofia Grahn23:170:14
D127Alice Aroneng27:044:01
H127Victor Helgesson29:567:17
H145Filip Grahn30:254:38
H1414Tobias Pentonen35:5710:10
H1416Markus Larsson36:4310:56
H1421Erik Fors46:5421:07
H161Martin Ahlberger35:360:00
H16Martin LarssonEj start
D21 L7Johanna Sundström60:327:02
H21 L4Conny Rantzow73:444:41
H21 L10Rickard Holmqvist75:436:40
H21 L14Fredrik Sundström77:198:16
H21 L19Andreas Holmqvist83:4514:42
H21 L26Daniel Hjortvall89:5220:49
H21 L30Carl-Johan Fredman91:4122:38
D351Helena Bååth37:310:00
D357Sara Åberg47:099:38
D35 M5Ingela Larsson30:193:30
H404Jan Hilding45:414:05
H405Stefan Aroneng48:356:59
H4013Peter Grahn52:3210:56
H456Kent Klasson46:024:13
H503Jörgen Ivarsson40:240:48
H507Per-Olof Larsson44:435:07
H5013Anders Johansson47:538:17
H551Toivo Pentonen39:540:00
H558Jan Holmqvist46:066:12
D55 M1Lena Larsson38:280:00
H55 M4Lennart Fors46:028:17
H70Lennart NymanEj godk.
U27Emil Karlsson34:1012:19
U28Nora Aroneng34:4812:57
Ö87Markel Bertilsson42:598:56
U113Gustav Bååth26:598:01
Ö413Rolf Bååth37:4615:13
Ö55Magnus Henningsson42:302:55
Ö56Thomas Krafft43:504:15
Ö713Helena Larsson34:259:10
INSKEmma BååthGodkänd
Ö910Henrik Sjöberg Pentonen60:1416:13

Hjobygdens Orienteringsklubb
KlassPlNamnTidTid+
D1423Klara Andrén50:4123:21
D1626Sofia Andrén52:2119:29
D4024Nina Gumaelius49:2518:40
Ö415Mats Andrén37:4915:16

I 15 Idrottsförening
KlassPlNamnTidTid+
H851Bo Tyvik40:200:00

Idrottsföreningen Hagen
KlassPlNamnTidTid+
H105Carl Holmberg23:293:39
D1218Matilda Herngren32:069:03
D1411Linnea Herngren36:369:16
H16Gustav MagnussonEj godk.
H21 LJens NyströmEj start
D4025Ewa Holmberg49:4218:57
D4027Catrine Herngren57:0126:16
H4512Lars Holmberg48:316:42
D504Eva Rabe-Magnusson35:143:19
H5036Urban Larsson64:4225:06
H5516Uno Magnusson50:0410:10
D708Margareta Holmberg49:2318:13
H709Ingemar Holmberg37:385:15
H854John Jonsson65:4625:26
Ö519Ania Larsson58:3819:03
U24Johan Holmberg29:267:35

IFK Göteborg
KlassPlNamnTidTid+
H201Joel Nilsson40:120:00
D21 L2Karin A Thern53:440:14
D21 L6Maria Holmstrand60:146:44
H21 L13Per-Anders Eggertsen76:537:50
H21 L14Martin Claesson77:198:16
H21 L17Markus Båth82:5413:51
H21 L23Roine Pettersson87:2718:24
D211Åsa Holmstrand Ollander39:490:00
D217Jana Berkova46:366:47
H351Ola Skepp47:070:00
H408Nils Gustavsson49:458:09
H4511Roger Hallgren47:596:10
H4545Stefan Gustafsson63:5822:09
H5521Kjell Olof Ehrencrona54:5014:56
D55 M5Inger Eismark61:5823:30
H6520Ingemar Lindblom40:317:58
H6524Christer Westberg42:169:43
H702Roland Dahl32:280:05
Ö45Therese Båth32:4710:14
Ö418Sara Lindgren39:5617:23
Ö421Per Robertsson45:4323:10
Ö9Rikard PentonenEj godk.
INSKArvid SkeppGodkänd
INSKKasper SkeppGodkänd
Ö711Kenth Pettersson33:137:58
Ö810Anders Karlsson44:019:58

Idrottsklubben Albion
KlassPlNamnTidTid+
H4022Erik Gustavsson63:1421:38
D6521Monika Niklasson45:1912:42
H6527Regor Niklasson44:1611:43

Idrottsklubben Gandvik
KlassPlNamnTidTid+
D187Jenny Furusköld54:1715:47
H209Eric Sand71:0730:55
D4021Tina Karling-Hellsvik47:0216:17
H4533Erik Hellsvik58:0516:16
H4550Uno Sand76:1934:30
H45Stefan JohanssonEj start
H5038Per-Anders Furusköld66:3627:00
H7015Sune Hagström46:2614:03
H70Lars-Erik HöökEj start
H70Göran MalmbergEj start
H7513Kurt Stenberg56:1123:46
Ö742Anne-Marie Tiveljung43:4018:25
Ö836Magnus Dahlin67:5333:50
U18Amanda Dahlin23:354:37

Idrottsklubben Hakarpspojkarna
KlassPlNamnTidTid+
H21 L8Mikael Andersson74:365:33

Idrottsklubben Stern
KlassPlNamnTidTid+
D1426Anna Erixon66:3639:16
H207Mattias Eliasson64:3824:26
D45 M3Eva Erixon39:218:09
D5519Eva Blomström54:1921:28
H5510Sten Blomström47:157:21
D608Ann-Britt Johansson42:356:06
H6028Lars Mathiasson54:2216:41
H60Lennart AlmströmEj start
D658Ulla Lindhe37:465:09
H654Henrik Hvoslef34:161:43
H6525Hans Johansson42:5410:21
H6534Stig-Ove Toll48:0915:36
D751Eva Falk32:440:00
Ö88Stefan Tisell43:049:01

Idrottsklubben Uven
KlassPlNamnTidTid+
H4552Leif Hagman79:0037:11
D5514Karin Axelsson39:567:05
D5518Eva Bergman47:4214:51
D603Ingrid Rex Wallström37:210:52
D6016Rosa Johansson51:5815:29
H6022Bengt-Rune Wallström50:4813:07
H6039Steffen Rosén80:4042:59
H6518Karl-Axel Johansson39:587:25
H7011Roland Aasa39:186:55
Ö54Erik Bergman41:291:54
Ö915Anders Bergman72:1228:11

Idrottsklubben Ymer
KlassPlNamnTidTid+
D1213Lina Landergren30:057:02
H146Linus Landergren30:324:45
D18Linnea BurénEj godk.
D21 L16Martina Lindberg93:0339:33
H40Per EnglundEj start
H4514Bertil Petersson49:307:41
H4549Robert Burén75:1033:21
D555Anita Eklöf34:421:51
H5519Lennart Viderström53:4613:52
H5522Göran Eklöf58:0618:12
H5523Anders Kumlin59:5019:56
D6013Inger Jönsson46:279:58
D654Gunnel Svensson35:483:11
D657Ingrid Hermansson37:435:06
H6511Olle Hermansson37:435:10
H6528Bengt-Åke Svensson44:5012:17
D703Brita Särdquist31:560:46
H7514Sture Särdquist73:3541:10
Ö96Mattias Biörs57:1713:16
Ö99Henrik Lidhage59:1515:14
Ö722Maria Landergren36:5911:44
Ö727Leif Björkman38:1012:55
Ö731Daniel Hansson39:0213:47
Ö736Tomas Göransson42:3917:24
Ö750Gunnel Svantesson52:4127:26
U34Annie Petersson34:184:07
U38Elsa Burén48:3518:24
INSKStella BurénGodkänd
Ö521Steve Svantesson62:3022:55
Ö827Tobias Österlund53:0419:01
U23Olle Nässen29:157:24
Ö26Johanna Biörs44:536:22

Istrums Skidklubb
KlassPlNamnTidTid+
H455Lars Karlsson45:333:44
D501Jane Johansson31:550:00
Ö744Leif Rydberg45:5020:35
Ö751Britt-Mari Rydberg53:4828:33

Jönköpings Orienteringsklubb
KlassPlNamnTidTid+
D21 LMaria ThelinEj start
H40Klas FriborgEj start
D6015Ulla Ling49:3613:07
H656Erland Ling34:532:20

KFUK-KFUM IA Göteborg
KlassPlNamnTidTid+
H4542Johan Byström63:1321:24
Ö8210tto Pile49:5115:48
U213Tobias Karlsson39:2717:36

Klubblös
KlassPlNamnTidTid+
Ö732Tommy Bremert40:1114:56
Ö737Jitkka Havlik42:4117:26
Ö41Sandra Hansson22:330:00
Ö35Oskar Lundgren77:4743:03
U211Elin Karlsson37:1015:19
Ö28Mats Hugosson47:389:07

Kungälvs Orienteringsklubb
KlassPlNamnTidTid+
D148Danielle Fröstad33:436:23
D1415Linnea Bergstrand40:0912:49
D353Kristin Ekdala43:466:15
D356Cecilia Groth46:399:08
D35 MMarie FröstadEj start
D406Anna Asplund35:535:08
H4015Leif Einarsson53:2711:51
D604Gunnel Steen40:113:42
D6515Lilian Samuelsson42:4110:04
D6518Ann-Britt Björkman43:5111:14
D702Barbro Vallin31:140:04
Ö77Frida Sten30:385:23
Ö79Jacob Lundin32:317:16
Ö718Lena Bergstrand35:5910:44
Ö837Eva Samuelsson69:2535:22

Lerums SOK
KlassPlNamnTidTid+
D1013Selma Moqvist31:2812:16
D125Emma Djerf25:432:40
D128Clara Cox27:294:26
H1216Karl Pettersson-Palm40:2517:46
D149Hanna Djerf34:277:07
D14Johanna AndersonEj start
H141Arvid Våg25:470:00
H144Gustaf Sparrevik30:154:28
H163Johan Gunnarsson39:353:59
H1610Albin Casparsson55:1519:39
H16Rasmus LygnerEj start
D183Malin Hedberg49:3011:00
D202Lovisa Nilsson40:524:49
D219Jenny Adolfsson99:1259:23
D358Susanne Cox49:4212:11
H358Jonas Leander68:5421:47
D4020Cecilia Palm44:4313:58
D4022Nina Djerf47:0916:24
D4023Katarina Hedberg48:1817:33
H4534Lars-Johan Våg58:3216:43
H45Patrick DjerfEj start
D509Maria Olsson38:567:01
D5014Christina Nilsson49:1617:21
H501Torsten Backteman39:360:00
H5020Bertil Thomas52:5113:15
H5513Kent Eriksson48:398:45
H605Olle Adolfsson41:464:05
H707Per-Hugo Lundgren37:275:04
H7027Alban Karlbom70:1937:56
D752Evelyn Margareta Alexandersson40:518:07
U2Oscar CoxEj start
U114Lovisa Moqvist27:028:04
U115Emil Axelsson30:4411:46
Ö34Fredrik Pettersson66:3931:55
Ö44Maria Nilsson31:218:48
Ö417Geoffrey Cox38:3215:59
Ö72Pär Moqvist26:050:50
Ö733Jörgen Estving40:3515:20
Ö815Johanna Estving47:1913:16
Ö918Dieter Weise81:4837:47

Lidköpings Vinter-Sportklubb
KlassPlNamnTidTid+
D12Sara HägnanderEj godk.
D16Ida KarlssonEj godk.
H1611Jesper Liderud59:0723:31
H2010Karl-Mikael Svensson96:5556:43
H219Joel Sanderi60:2211:22
H4029Johan Liderud81:4640:10
D4519Eva Hägnander45:0812:12
H45 M3Jan-Eric Thelin41:237:14
D5018Anna-Lena Svensson61:4629:51
H5022Mats Karlsson55:1515:39
H50Håkan SanderiEj start
D556Inger Svensson34:501:59
D705Anna-Lisa Andersson38:046:54
Ö518Per-Erik Svensson53:5914:24
U3Moa JorlövEj godk.
Ö424Sam Andersson58:0635:33

Mariestads Friluftsklubb
KlassPlNamnTidTid+
H148Marcus Bengtsson32:376:50
D167Nathalie Rygh39:296:37
D1632Johanna Andersson59:2926:37
H20Joakim KarlssonEj godk.
H21 L21Andreas Karlsson84:1815:15
D4028Christina Rygh65:0134:16
D452Maria Skogsberg33:110:15
D70Anne-Catrine PerssonEj start
H70Kjell PerssonEj start

Markbygdens Orienteringsklubb
KlassPlNamnTidTid+
D101Klara Ask19:120:00
H103Olle Sörqvist21:251:35
H1014Erik Gunnarsson30:2710:37
H1015Axel Åkesson33:1313:23
H1017Malte Larsson38:5319:03
D1219Emelie Udd32:519:48
D1223Hanna Karlsson34:3011:27
D12Emilia SkogumEj start
H122Ivar Sörqvist23:210:42
H128Johan Svensson30:197:40
D14Malin SvenssonEj start
H1413Niklas Frisk35:429:55
H1417Klas Udd36:4410:57
H1420Axel Ek45:0519:18
D162Elin Högstrand34:331:41
D1611Johanna Skogum41:108:18
D1615Lisa Wallin43:2410:32
D1619Anne Hansson46:0613:14
D1620Josefin Andersson46:3813:46
D1622Maike Larsson47:4914:57
D1629Pernilla Karlsson54:5422:02
H162Simon Skogman35:530:17
H164Pontus Karlsson41:335:57
D204Tove Udd59:4423:41
H204Albin Andersson46:496:37
H20Martin FriskEj godk.
H21 L37Niclas Ek110:1241:09
H218Anton Udd58:549:54
D35 M2Jeanette Sigenstam27:300:41
D4026Helena Andersson53:3822:53
H4027Fredrik Ask70:5929:23
H40Martin SvenssonEj start
D459Anne Udd38:225:26
D4517Marie Högstrand44:3911:43
H452Bertil Åkesson42:080:19
H4513Niclas Andersson48:466:57
H4522Bo Herdersson54:2812:39
H4531Jonas Karlsson57:2715:38
H4537Tomas Tranberg60:0918:20
D45 M9Ulla von Schedvin100:4769:35
H5013Per Arnell47:538:17
H5026Arne Persson57:1117:35
H5044Tor Udd82:2242:46
H50Lennart KarlssonEj start
D5515Marita Larsson43:0510:14
D5517Kerstin Johansson47:0714:16
H55 M1Ulf Skogman37:450:00
H608Bo-Göran Gunnarsson44:547:13
H609Lars-Göran Molin45:067:25
H6011Henry Djurbäck46:108:29
H6013Torgny Pettersson46:479:06
H6015Anders Davidson47:4910:08
H6016Per Knubbe48:3410:53
H65Rune ArvidssonEj start
H701Håkan Skogum32:230:00
H7023Totte Holm60:0327:40
D754Gunvor Hedin-Håkansson43:0010:16
U31Niklas Sjöberg30:110:00
U33Gabriel Hedström31:201:09
U22Albin S Andersson24:482:57
U118Elsa Ek45:0626:08
U1Mattis AbrahamssonEj godk.
Ö211Sven Håkansson53:0214:31
Ö216Sonja Johansson72:3934:08
Ö49Lizkulla Pettersson34:3612:03
Ö410Marita Johansson34:4812:15
Ö413Gun-Britt Molin37:4615:13
Ö510Pär-Erik Johansson48:078:32
Ö523Ove Johansson64:0424:29
Ö527Anders Sjöberg121:5582:20
Ö720Jörgen Frisk36:3011:15
Ö734Stellan Helgesson40:4715:32
Ö738Martin Udd42:4217:27
Ö757Anna Ek77:0951:54
Ö824Lars Eriksson51:3117:28
Ö828Urban Sörqvist54:5320:50
Ö831Michael Magnusson58:5724:54
Ö917Erik Wallin75:3531:34

Mullsjö Skid O OK
KlassPlNamnTidTid+
D1227Alice Axelsson38:3515:32
H1419Albin Axelsson40:5915:12
H4538Klaes Axelsson60:2218:33
H5524Sören Karlsson61:5021:56
H6522Sven Erik Sjöholm41:359:02

Mölndals roddklubb
KlassPlNamnTidTid+
Ö51Josef Källström39:350:00

Nitta Idrottsförening
KlassPlNamnTidTid+
D6519Kerstin Ernvid44:1111:34
H6533Ivan Ernvid47:0414:31

Nydalens SK
KlassPlNamnTidTid+
H102Elias Jonsson20:310:41
D21 L8Maria Jonsson61:037:33
H502Sören Jonsson40:050:29
INSKIsak JonssonGodkänd

Orienteringsklubben Alehof
KlassPlNamnTidTid+
D1224Olivia Ullman35:3312:30
H212Marcus Ullman54:155:15
H357Anders Lövgärd57:069:59
H457Magnus Ullman46:194:30
D5011Monika Nilsson43:1911:24
H5039Pierre Karlsson66:4827:12
D6011Ingegerd Olsson44:568:27
H6037Sten Olsson71:2433:43
H658Bengt Börjesson35:583:25
Ö816Anna Lövgärd48:0113:58

Orienteringsklubben Bävern
KlassPlNamnTidTid+
H214Martin Schagerlind58:109:10

Orienteringsklubben Eken
KlassPlNamnTidTid+
H7026Holger Persson66:2734:04

Orienteringsklubben Flundrehof
KlassPlNamnTidTid+
D184Sara Andersson51:2312:53
H21 M6Bo Kron67:4629:18
H45 M1Lars Andersson34:090:00
H5030Lennart Larsson59:5720:21
H50Anders KjellbergEj godk.
Ö820Magnus Broback48:5314:50
INSKErik KjellbergEj godk.
U212Johanna Kjellberg37:1415:23

Orienteringsklubben Frisene
KlassPlNamnTidTid+
D5516Ann-Christin Larsson44:4111:50
H6030Johan Lars-Olof Larsson55:2717:46
D6514Lillemor Lorén41:048:27
D65Britta LarssonEj start
H657Dag Lorén35:162:43
H65Arne LorénEj start

Orienteringsklubben Gipen
KlassPlNamnTidTid+
H5517Börje Sundberg51:0011:06
D55 M3Birgit Ljung49:0610:38
H6523Tore Pettersson41:469:13
Ö411Rune Olausson35:0312:30
Ö416Lillemor Gunnarsson38:2915:56
Ö513Nils-Erik Gunnarsson49:329:57

Orienteringsklubben Klemmingen
KlassPlNamnTidTid+
H167Conrad Tingström44:118:35
Ö522Ann Tingström63:2723:52

Orienteringsklubben Klyftamo
KlassPlNamnTidTid+
D3516Anna-Karin Ryberg62:0524:34
D5511Kristina Larsson38:165:25
D55Inger JohanssonEj start
H7016Bertil Ryberg50:1017:47
H7021Folke Hörstrand58:0425:41
Ö46Sebastian Odh33:2710:54
Ö46Roger Odh33:2710:54

Orienteringsklubben Kolmården
KlassPlNamnTidTid+
D21 L4Linnea Lidström58:114:41

OK Kullingshof
KlassPlNamnTidTid+
H106Patrik Gustafsson24:174:27
H1011Pontus Mattsson27:377:47
H1012Samuel Ekman29:179:27
H1016Isak Källsmyr33:5014:00
H10Set WingquistEj start
H1211Johan Höög32:4810:09
H1213Andreé Wüst36:0813:29
H1217Johan Knutsson47:3024:51
D145Sofia Sjögren29:071:47
D1411Emelie Bäck36:369:16
D1418Kristin Höög43:3016:10
H149Johan Ivarsson33:187:31
H1424Filip Barkestedt55:0629:19
H1424Karl Karlsson55:0629:19
H14Emil JohanssonEj start
D1610Sara Ivarsson40:457:53
H165Rasmus Bäck43:117:35
H168Axel Barkestedt49:0113:25
H21 L24Jesper Sjögren89:1920:16
H21 L31Marcus Johnsson92:5823:55
H21 L32Andreas Claesson99:0229:59
H21 L34Anton Karlsson100:4831:45
H21 L38Pontus Johansson113:1344:10
H21 LSimon AnderssonEj godk.
H21Hans SvenssonEj start
D21 M1Åsa Mattsson46:260:00
D21 M2Soile Gustafsson46:270:01
D354Sara Lorén45:388:07
D3517Margaretha Höög79:5842:27
H3511Tommy Gustafsson129:4282:35
D35 M4Maria Andersson30:113:22
D35 MAnneli HedströmEj godk.
D4010Carina Ivarsson38:588:13
D4011Maria Ljung39:529:07
D4029Pernilla Johansson67:4036:55
H4020Tommy Bäck58:2916:53
H4026Anders Mattsson67:4526:09
H4031Remo Wüst96:1154:35
H40Kjell JohanssonEj godk.
D4516Monika Ljunglide44:3111:35
D4526Marianne Johansson56:1323:17
D4527Irené Andersson57:1024:14
H45Ingvar IvarssonEj start
D45 M5Margaretha Johansson44:5713:45
D45 M6Berit Barkestedt46:5615:44
H45 M4Lars Barkestedt55:5921:50
H5520Sture Johansson54:3514:41
D55 M2Yvonne Svensson40:492:21
H55 M2Lennart Svensson40:523:07
H6033Göran Litzell60:3222:51
H6543Sören Haglund56:0323:30
H7020Harry Andersson54:3022:07
H751Sten Johansson32:250:00
U25Julia Skarland32:2810:37
U26Elin Andersson32:5111:00
U210Gabriel Blad36:4914:58
Ö33Göran Blad48:4714:03
Ö23Magnus Carlsson39:551:24
Ö2Margareta CarlssonEj godk.
U19Emma Gustafsson23:595:01
U110Oskar Ekman24:195:21
U116Filip Höög33:1114:13
Ö524Claes Johansson66:1326:38
Ö526Ulf Lofterud86:2046:45
Ö717Per-Ola Johnsson35:4810:33
Ö422Elin Svensson47:2524:52

Orienteringsklubben Landehof
KlassPlNamnTidTid+
D103Emelie Lorén23:524:40
D108Emma Karlsson26:257:13
D1216Emelie Roos31:248:21
H1212Otto Stuhlhofer34:2711:48
H143Filip Wadsten30:084:21
D16Felicia StuhlhoferEj godk.
H203Johan Bergagård46:426:30
D21 L13Pia Johansson65:2511:55
D213Desiré Rex44:074:18
H3510Fredrik Karlsson80:4433:37
D35 M8Helene Stuhlhofer39:1712:28
D402Anna Eriksson31:060:21
H4010Anders Wadsten51:139:37
H4510Magnus Karlsson 147:355:46
H4555Göran Stuhlhofer94:0152:12
H50Göran OlesundEj godk.
H6017Lars-Olov Dahlberg48:5711:16
D6516Birgitta Parkner43:1810:41
D6524Inga Persson54:3421:57
H651Lars Finbom32:330:00
H653Lennart Carlström33:561:23
H6514Gunnar Vallin39:206:47
H7013Ragnar Bewert41:519:28
U1Ida ErikssonEj start
Ö419Cecilia Roos41:4119:08
Ö420Gun Johansson45:3222:59
Ö723Sofia Karlsson37:0511:50
Ö739Inger Sundin42:5517:40
Ö52Eva Britta Lidström39:550:20
Ö59Peter Roos46:116:36
Ö515Anette Lunde51:2411:49
Ö914William Rex70:4126:40
U21Alexander Roos21:510:00
Ö812Teddy Andersson44:4310:40
Ö825Ulf Nyquist51:5417:51
Ö13Ottila Andersson39:480:57
Ö27Fritjof Andersson46:287:57

Orienteringsklubben Löftan
KlassPlNamnTidTid+
H6020Lars-Olof Rönnqvist49:5812:17
Ö716Johanna Rönnqvist35:4010:25

Orienteringsklubben Måsen
KlassPlNamnTidTid+
D5513Titti Bergendahl39:116:20

Orienteringsklubben Njudung
KlassPlNamnTidTid+
D602Margareta Larsson37:180:49
H603Stefan G Larsson39:061:25

Orienteringsklubben Orinto
KlassPlNamnTidTid+
D146Elin Classon29:202:00
H21 L16Erik Classon81:2712:24
H451Stefan Lund41:490:00
H5011Per Andersson46:186:42
H602Carl-Henry Andersson38:400:59
H6023Torbjörn Wikström51:0313:22
H6032Bengt Mattsson59:0621:25
D653Birgitta Carlsson34:231:46
H6526Hans Karlsson43:3411:01
Ö43Elisabeth Jonasson30:047:31
Ö4Britt-Marie EkbergEj godk.
Ö833Kurt Ekberg60:0826:05
Ö8Tommy PedersenEj godk.
Ö212Christina Wernersson54:5916:28
Ö735Conny Wernersson41:3316:18
Ö741Camilla Weihart43:2818:13

Orienteringsklubben P 4
KlassPlNamnTidTid+
H807Torsten Björkeroth37:037:34
Ö728Kay Svensson38:1412:59

Orienteringklubben Ravinen
KlassPlNamnTidTid+
D606Eva Höije41:345:05
H6521Lennart Höije41:008:27

Orienteringsklubben Räven
KlassPlNamnTidTid+
H4551Håkan Eriksson77:1935:30

OK Skogsfalken
KlassPlNamnTidTid+
Ö97Per Andréasson58:1814:17

OK Skogshjortarna
KlassPlNamnTidTid+
INSKVilhelm WestinGodkänd
Ö22Ann-Britt Strömberg39:150:44
Ö218Magnus Hederström103:4165:10
Ö425Irene Kullner144:37122:04
Ö4Jens MentzenEj godk.
Ö63Lars Johansson53:5315:59
Ö747Lisbeth Johansson47:4722:32

OK Skogsmunken
KlassPlNamnTidTid+
H2111Joakim Axelsson64:5115:51
D55 M4Birgitta Axelsson55:3317:05
H60Åke AxelssonEj start

OK Skogsstjärnan
KlassPlNamnTidTid+
D181Caroline Lennartsson38:300:00
D408Marita Karlsson36:425:57
D4515Britt-Marie Johanson42:159:19
H4527Henrik Karlsson55:3313:44
H5518Anders Johansson52:2412:30
D6520Anna-Stina Lindström44:4712:10
Ö215Arne Lindström72:1433:43

OK Skogsvargarna
KlassPlNamnTidTid+
H21 M4Thomas Asplund61:4423:16
H4025Peter Strömdahl67:3926:03
H652Ingemar Wiklund33:381:05

Orienteringsklubben Skärmen
KlassPlNamnTidTid+
D20Maria JohanssonEj start
H4538Mats Lindström60:2218:33
H506Lars Blom43:584:22
H5025Peo Johansson56:2616:50
Ö64Hans Bernhardsson64:1726:23
Ö818Robert Wieslander48:2014:17
Ö832Dan Widercrantz59:2225:19

Orienteringsklubben Stigen
KlassPlNamnTidTid+
H7512Sven Andersson49:1716:52

Orienteringsklubben Tranan
KlassPlNamnTidTid+
D1014Maja Kindlund32:0512:53
D1015Malin Nilsson34:5915:47
D1020Victoria Andersson46:0926:57
H107Klas Johansson24:294:39
D1210Lisa Johansson28:275:24
D1214Sara Kindlund30:137:10
D1217Hanna Lindström31:498:46
D1221Emma Nilsson33:4510:42
D1226Lina Sundqvist35:5012:47
H123Ludvig Holmberg24:031:24
H125Simon Olausson26:383:59
H129Edvin Alstéus31:489:09
H147Anton Nilsson31:325:45
H1427Erik Finnskog59:2933:42
D1616Sara Nilsson44:1511:23
D1624Elin Sundqvist49:3616:44
H1612Fredrik Finnskog93:4258:06
D182Lina Nilsson43:194:49
H21 M3Christian Andersson55:3017:02
D352Annika Johansson43:265:55
H354Kenneth Johansson54:297:22
D4012Kristina Nilsson40:389:53
D4513Gunnel Svensson41:308:34
H4526Per Sundqvist55:2313:34
H5042Egon Johansson69:2929:53
D552Monica Martinsson33:050:14
H55Ulf JogbrattEj start
D605Monica Larsson41:044:35
H607Kjell Martinsson44:497:08
H6510Göte Johansson D-P36:454:12
H6542Lars-Åke Larsson55:4423:11
H7019Kurt Rydin54:2021:57
H805Lars Gunnar Enström33:444:15
U12Hugo Setthagen19:170:19
U15Elias Alstéus22:584:00
U17Olle Holmberg23:294:31
INSKKristina FinnskogGodkänd
INSKMatilda AnderssonGodkänd
Ö752Birgitta Johansson57:0531:50
Ö813Claes Setthagen45:0611:03
Ö514Kristofer Holmberg49:4610:11

Orienteringsklubben Tyr
KlassPlNamnTidTid+
INSKMirella SkistadGodkänd
Ö53Joachim Skistad41:081:33

Orienteringsklubben Virdarna
KlassPlNamnTidTid+
D6522Berit Byström48:1715:40
H6532Waste Byström45:5613:23

Ronneby Orienteringsklubb
KlassPlNamnTidTid+
H6516Kjell Månsson39:427:09
Ö214Mariane Månsson70:4632:15

Ryda Skidklubb
KlassPlNamnTidTid+
H12Erik AnderssonEj start
D147Annie Hyrefelt31:544:34
D1416Sofie Andersson40:2813:08
D1421Linn Eriksson46:4019:20
D14Johanna ÖbergEj start
D188Lisa Andersson56:4618:16
D201Kristin Skaar36:030:00
H208Simon Börjeson67:1927:07
D4528Britt Andersson59:2826:32
D503Kerstin Andersson33:201:25
H5031Per Gustafsson60:4721:11
Ö61Andreas Branell37:540:00
Ö58Marcus Branell44:385:03

Rydboholms Sportklubb
KlassPlNamnTidTid+
H205David Johansson49:249:12
D4514Lena Thuresson41:418:45
D4521Agneta Johansson48:4415:48
D5015Marie Claesson50:0918:14
H55Åke JohanssonEj godk.
D607Linnéa Claesson42:165:47
H6019Gösta Claesson49:3711:56
H6531Lars-göran Rosén45:4213:09
D701Vivi-Anne Bylund31:100:00
D706Mildred Josefsson39:128:02
H7012Ingvar Josefsson41:259:02
H7018Gunnar Bylund53:1120:48

Sjövalla Frisksportklubb
KlassPlNamnTidTid+
D121Elin Pettersson23:030:00
D142Erica Pettersson27:250:05
D14Clara WallinEj start
D1618Anna Wallin46:0213:10
D35 M1Åse Fuxborg26:490:00
D35 M7Christina Pettersson37:0110:12
H454Ulf Wallin45:223:33
H4516Per-Arne Wahlgren49:447:55
D558Solveig Hedenblom36:153:24
H6012Bo Sören Svensson46:218:40
D65Barbro JohanssonEj godk.
Ö822Jukka Rankanen50:3916:36
U29Hanna Fuxborg36:2514:34

Skid o Orienteringsklubben 68
KlassPlNamnTidTid+
H4018Stefan Pihl53:5812:22
H459Magnus Joelsson46:394:50
H553Lars-Göran Pettersson43:463:52
D6012Ingegerd Kallin46:189:49
H804Olle Gottfridsson32:293:00

Stenungsunds Orienteringsklubb
KlassPlNamnTidTid+
D5013Anneli Brander46:3714:42
H6025Bertil Hermansson53:0115:20

Stigmännen Karlshamns OK
KlassPlNamnTidTid+
Ö85Jonas Axelsson41:167:13
Ö98Gabriel Bengtsson58:1914:18

Stigsökarna
KlassPlNamnTidTid+
D212Britt-Marie Erlandsson43:413:52
H2112Lindell Jonas65:5716:57
D407Heli Marjomaa36:145:29

Stora Tuna Orienteringsklubb
KlassPlNamnTidTid+
H21 L6Rikard Claesson74:014:58
Ö83Emma Engstrand39:305:27

Strängnäs-Malmby OL
KlassPlNamnTidTid+
Ö811Pål Schmidt44:2210:19

Stångenäs Allmänna IS
KlassPlNamnTidTid+
H6539Mårten Svensson52:3820:05

Sävedalens Allmänna IK
KlassPlNamnTidTid+
D1011Julia Bergdahl28:389:26
D1225Jasmine Axmalm35:4512:42
D1228Anna Henriksson39:5316:50
H142Oskar Lindqvist29:193:32
H1411Heino Ollin35:009:13
H1418John Gabrielsson40:4314:56
D164Amilia Björklund36:493:57
D166Erika Lindqvist39:206:28
D168Amanda Claesson39:466:54
D1613Emmeli Axmalm41:549:02
D1617Madeleine Attfors44:2111:29
D1630Lina Henriksson55:3622:44
D1810Hanna Vigren74:5336:23
D21 L1Johanna Berggren53:300:00
D21 L3Emma Andersson57:023:32
D21 L5Lina Samor59:205:50
D21 L10Ida-Maria Svensson63:179:47
D21 L12Maria Gustafsson65:1811:48
H21 L1Yury Tambasov69:030:00
D214Frida Wallström44:234:34
H21 M2Håkan B Samor42:464:18
H21 M5Christer Henriksson64:2725:59
D355Hanna Axmalm46:128:41
H352Fredrik Johansson50:303:23
H402Nichlas Wallström45:123:36
H4011Thomas Kullander51:319:55
H4012Jim Axmalm51:3810:02
H4028David Gabrielsson73:4732:11
H40Mattias BååthEj godk.
D456Monica Knutsson36:083:12
D4512Gunilla Axelsson40:487:52
D4524Karin Bergdahl53:2020:24
H4515Pär Claesson49:337:44
H4546Christer Carlsson64:5423:05
D5016Susanne Eickhoff54:1022:15
D5019Carina Wiström68:2836:33
H504Anders Björklund43:153:39
H505Mats Lindqvist43:454:09
H508Kjell Andersson45:105:34
H5021Martin Eickhoff53:4914:13
H5040Johan Wedlin67:2127:45
D551Ulla Carlstedt32:510:00
H5527Ingemar Carlsson77:3637:42
H6024Jan Larsson51:5114:10
H6029Anders Axelsson55:0517:24
H6513Kjell Bengtsson39:146:41
D704Marianne Grahn37:266:16
H706Roland Brandshage37:084:45
H7010Gösta Grahn39:086:45
H70Nils-Olov TorsellEj start
D753Anna-Lisa Berglund41:509:06
H753Leif Edsand39:397:14
H757Sten Carlsson43:3111:06
INSKEmely WeihartGodkänd
INSKIda SydhoffGodkänd
INSKSimon BååthGodkänd
Ö721Karin Kullander36:4911:34
Ö724Johanes Schulte Südhoff37:2512:10
Ö81Martin Pettersson34:030:00
Ö84Tale Gulliksen40:076:04
Ö823Maria Frödin51:1417:11
Ö95Mikael Öhgren53:339:32

Tibro Orienteringsklubb
KlassPlNamnTidTid+
H104Emil Larsson21:552:05
H1422Mattias Andersson48:3122:44
H14Martin OlssonEj start
D169Elin Olsson40:437:51
D1628Anna Olsson54:2521:33
D1633Linnea Åsberg67:2134:29
D359Angelica Brandqvist50:0512:34
H35Pär-Magnus BjurekEj start
D405Marie Olsson34:544:09
H458Karl Olsson46:314:42
H4518Jens Lindström51:409:51
H4554Sören Larsson85:1743:28
H5016Torbjörn Löfving50:5011:14
H557Tommy Westerberg45:586:04
H55Lennart JakobsonEj godk.
U32Oskar Larsson30:550:44
INSKJoel LarssonGodkänd

Tidaholm SOK Sisu
KlassPlNamnTidTid+
D6017Marianne Elisabet Bäck55:3119:02
H6517Bengt Andersson39:547:21

Tjällmo-Godegårds OK
KlassPlNamnTidTid+
H6536Leif Samor49:3116:58

Tockarps Idrottsklubb
KlassPlNamnTidTid+
H6515Göran Bengtsson39:216:48

Tolered-Utby Ol-klubb
KlassPlNamnTidTid+
H21 L36Jari Williamsson108:1639:13
D4520Lisbeth Bergagård48:4015:44
H4523Björn Lindau54:5013:01
H4525Thomas Attfors55:2113:32
D505Anna-Karin Granath36:234:28
H5027Christer Bergagård58:4419:08
H5514Stefan Janslätt48:508:56
D6010Eva Britt Martner44:338:04
H6035Jan Martner63:3425:53
D656Lisbeth Bernhed37:184:41
H703Lennart Bernhed34:322:09
H705Agne Östensson36:304:07
H754Rolf Forsman41:048:39
H8010Hugo Krause51:4222:13
Ö79Björn Kindberg32:317:16

Trollhättans Skid o Orienteringsklubb
KlassPlNamnTidTid+
D1012Ida Kristiansson29:5810:46
D1017Malin Kristiansson35:5116:39
H101Eskil Tryggö19:500:00
H108Linus Kristiansson24:434:53
H1010Joar Tryggö27:037:13
H1013Eric Berlin29:319:41
H1018Oscar Karlsson40:5121:01
H10Filip JohanssonEj godk.
D126Elvira Björklund26:233:20
D12Anna KristianssonEj godk.
H121Elias Bäcklund-Ekvall22:390:00
H124Adam Johansson25:583:19
D144Aina Edgren28:201:00
D1417Clara Berlin41:2614:06
D14Josefine KristianssonEj start
H1410Erik Bäcklund Ekvall33:588:11
H14Christoffer JohanssonEj godk.
D161Sofia Johansson32:520:00
D1612Lina Andersson41:438:51
D1621Julia Mattsson47:1514:23
D185Amanda Hallén52:2013:50
H202Tobias Mattsson44:063:54
H21 M1Sven Arne Karlsson38:280:00
H356Per Ericsson55:498:42
D35 M3Eva Bäcklund29:142:25
D35 M6Gitte Kristiansson32:345:45
D404Agneta Berlin33:382:53
D4014Gunilla Edgren42:1411:29
D4019Petra Johansson43:5913:14
H401Björn Kristiansson41:360:00
H406Janne Mattsson49:307:54
H40Åke AnderssonEj godk.
H4519Bengt Norrman52:4610:57
H4521Lennart Ekvall53:3011:41
H4529Jörgen Hallén56:0914:20
H45Ulf NyströmEj start
D45 M1Maria Tryggö31:120:00
D45 M8Maria Björklund54:3023:18
H45 M2Dag Tryggö34:120:03
D5010Catharina Carlsson41:129:17
D5017Margareta Netz54:3222:37
H5015Johan Carlsson48:268:50
H5019Stefan Johansson51:2911:53
H5024Anders Johansson56:1616:40
H5028Anders Axelsson59:0319:27
H5035Peter Larsson63:4224:06
H5045Gunnar Johansson84:3845:02
H554Per Ivarsson43:533:59
H55 M3Börje Gustavsson42:244:39
H60Leif BoströmEj start
D659Margareta Johansson38:225:45
D6512Lena Waern40:337:56
H6512Lennart Karlsson39:116:38
H6538Lars Ljungberg52:0119:28
H708Leif Johansson37:315:08
H7028Gunnar Waern75:5943:36
H752Åke Johansson35:523:27
H802Karleric Fransson30:060:37
Ö516Arne Berlin52:2912:54
Ö86Jerker Netz42:368:33
Ö71Thomas Stigsson25:150:00

Uddevalla Idrottsällskap
KlassPlNamnTidTid+
H758Kurt Johansson43:5011:25

Uddevalla Orienteringsklubb
KlassPlNamnTidTid+
D165Julia Ohlsson37:144:22
H215Victor Flingmark58:169:16
D4517Nina Bejbom44:3911:43
D5012Eva Karlsson45:1713:22
H5515Gunnar Bejbom48:559:01
H606Rune Sandberg43:285:47
H6026Johnny Karlsson53:2715:46
Ö912Håkan Flingmark61:5817:57

Ulricehamns Orienteringsklubb
KlassPlNamnTidTid+
D1230Linnea Larsson40:2517:22
D12Emilia JärsenholtEj start
D1413Clara Mannfolk38:0210:42
D1625Kajsa Spetz51:5319:01
D16Lovisa MannfolkEj start
D21 L14Helena Lidhage65:3812:08
H21 L20Christian Arnesson84:0915:06
H21 L22Björn Arnesson85:0516:02
D215Carolina Klasson44:484:59
D3515Ann-Sofie Järsenholt59:2321:52
D4030Frida Mannfolk69:5039:05
H4023Stefan Spetz65:4624:10
H4024Jörgen Larsson65:5624:20
H4030Per-Anders Järsenholt84:5043:14
H4530Lennart Cedervärn57:2015:31
H4535Per Andersson58:4216:53
H4540Christer Mannfolk60:4618:57
D506Marianne Klasson37:105:15
H509Lennart Nilsson45:406:04
H5023Roger Andersson56:1316:37
H5037Bengt Klasson65:0025:24
D554Ingrid Karlsson34:051:14
H555Björn Pettersson43:564:02
H556Anders Thomasson45:375:43
H55 M5Bernt Josefsson54:4016:55
D6525Britta Davidsson73:2340:46
H6519Lars Tuvesson40:017:28
H6529Bernt Kvist44:5912:26
H808Arne Davidsson45:5516:26
Ö712Amanda Karlsson33:258:10
Ö748Ann-Kristin Spetz48:4323:28
U1Felicia JärsenholtEj start
Ö210Åsa Larsson50:3412:03

Vaggeryds Skid o Orienteringsklubb
KlassPlNamnTidTid+
H604Morgan Ljung39:492:08

Vänersborgs Skidklubb
KlassPlNamnTidTid+
D1010Sofia Österman27:378:25
D1019Sofia Pettersson44:3825:26
D1212Line Cederberg29:256:22
D1229Anna Moberg40:0016:57
H1218Markus Pettersson67:0044:21
D1414Emelie Andersson38:4611:26
H1415Samuel Sandgren36:3910:52
D16Karin HaaseEj start
H169Erik Skärberg51:1815:42
H16Per MobergEj godk.
D21 L15Emelie Svalin74:4621:16
H21 L3David Bejbom71:582:55
H21 L25Simon Sanderi89:2120:18
H21 L27Mattias Nilsson90:4521:42
H21 LMartin IvarssonEj godk.
H2110Niclas Sahlin62:4013:40
D21 M4Jenny Johansson70:2924:03
D21 MKristina ÅhlundEj start
D3512Sofia Gustafsson53:2215:51
D3513Martina D Stigsson54:3917:08
H353Jonas Gustafsson53:516:44
H355Richard Tengström54:467:39
H35Johan ÅhlundEj start
D403Jessica Andersson33:012:16
D4016Charlotte Österman42:2611:41
H403Anders Carlsson45:404:04
H4014Anders Larsson53:1411:38
H40Mikael PalgrimEj start
D451Britta Sahlin32:560:00
D4510Annette Falck-Larsson38:345:38
D4522Katarina Haase49:2516:29
D4525Kristin Back55:4122:45
H453Peter Cederberg44:402:51
H4536Nils-Olof Larsson59:3717:48
H4547Leif Moberg68:4526:56
D5510Berith Pettersson38:085:17
D5512Gunilla Hogedal38:475:56
H5525Lars Hogedal66:2726:33
D55 MGörel NordinEj start
D55 MKristina JohanssonEj start
H6027Bror Palgrim53:3215:51
D651Birgitta Stenström32:370:00
D6510Gunnel Palgrim39:026:25
D6511Gunvor Jonsson40:267:49
D6517Siv Andersson43:4011:03
H6540Kenneth Jonsson52:5220:19
H65Per-Arne JohanssonEj start
D709Ingrid Borgliden51:2220:12
H7022Rolf Stenström59:2427:01
H7024Roger Andersson61:2329:00
H7025Inge Borgliden65:0832:45
Ö91Emil Tengvall44:010:00
Ö92Erik Tengvall46:052:04
Ö93Jesper Stenström49:345:33
Ö94Daniel Netz50:046:03
Ö916Kent Skärberg73:5629:55
Ö76Conny Sahlin29:484:33
Ö42Lars Sandgren23:421:09
Ö32Anna Karin Skärberg44:029:18
Ö829Stefan Stolt55:5621:53
Ö835Ingemar Pettersson66:5132:48

Växjö Allmänna Idrottssällskap
KlassPlNamnTidTid+
D6513Britt Rangert40:568:19

Åmåls Orienteringsklubb
KlassPlNamnTidTid+
H40Ulf DanielssonEj start


Skapad 2009-09-27 16:36:55 med OLA version 4.1.3